- 30 dagen retourrecht
- 2 jaar garantie
- Een 9.1 uit 49.716 beoordelingen
Raminex WF EA terugstroombeveiliging 3/8 x3/8 buidr met controleerbare keerklep
Raminex WF EA Installatiemateriaal
Helaas is dit product niet te zien in een van onze showrooms, maar kom langs en we adviseren je graag.
Raminex WF EA terugstroombeveiliging 3/8" x 3/8" buitendraad met controleerbare keerklep
Deze compacte terugstroombeveiliging van Raminex voorkomt dat water uit een aangesloten toestel terugstroomt in de drinkwaterleiding. Het is een beveiliging van het type EA: een keerklep die je kunt controleren op een goede werking. Beide zijden hebben 3/8" buitendraad, een gangbare maat voor bijvoorbeeld de aansluiting van apparaten en kleine tappunten.
Past het in mijn situatie?
Welke beveiliging verplicht is, hangt af van het toestel en de vloeistofklasse. Een EA-beveiliging is bedoeld voor situaties waarin die klasse is voorgeschreven; voor risicovollere aansluitingen, zoals een cv-vulpunt, is vaak een zwaardere beveiliging nodig. Controleer dit vooraf of laat het een installateur bepalen.
Installatie
Monteer de beveiliging in de stroomrichting die op het huis staat aangegeven en houd hem bereikbaar voor controle. Voor de 3/8" buitendraad heb je passende koppelingen of een aansluitslang met 3/8" binnendraad nodig.
Controleer dit vóór de bestelling
- Is een beveiliging van type EA voldoende voor jouw toestel?
- Heb je aan beide zijden een 3/8" aansluiting met binnendraad?
- Is er ruimte om de beveiliging bereikbaar te monteren?
Bezorgen
In de winkelwagen zie je de verwachte leverdatum van de totale bestelling. Kies zelf een bezorgdag.
Herroepingsrecht (Annuleren en Retour)
Toch niet helemaal tevreden over dit product? Geen zorgen! Na ontvangst van het product heb je tot 30 dagen om de overeenkomst te herroepen. De kosten van het terugsturen van het product zijn voor jouw rekening. Voor meer informatie over het herroepingsrecht verwijzen we je naar onze pagina annuleren/retour